reresh
captcha
0910-54 54 104
0939-55 55 140
عضویت
ورود به حساب کاربری

صفحه ای که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید، لیست پروژه ها و مقاله هایی است که با شبیه ساز Xmulator تهیه شده و مورد ارزیابی قرار گرفته اند. شما می توانید هریک از مقالات علمی نوشته شده در حوزه شبکه های روی تراشه که با Xmulator شبیه سازی شده اند را مشاهده کرده و برای دیدن جزئیات هر یک از کارهای انجام شده روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک نمایید.

نحوه ارسال پروژه ها و مقالات در حوزه شبیه ساز Xmulator

دانشجویان و اساتید محترم می توانند مقالات علمی خود که در کنفرانس های داخلی و خارجی به ثبت رسانده اند و در تهیه آن مقالات از شبیه ساز Xmulator برای ارزیابی ایده خود استفاده کرده اند را برای ما ارسال نموده تا ما آن مقالات را برای فروش در سایت مارکت 021 قرار دهیم.

برای اینکار می توانید در سایت ما ثبت نام کرده و سپس از طریق همان ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید، مقاله یا پروژه خود را به ایمیل info@market021.com ارسال کنید تا ما آن را بررسی کرده و سپس با نام خودتان در سایت قرار دهیم.

ثبت سفارش پروژه های دانشجویی با شبیه ساز Xmulator

شما می توانید از قسمت ثبت سفارش در سایت، پروژه شبیه سازی مورد نظر خودتان را سفارش داده تا ما آن را با کمک برنامه نویسان مجموعه مارکت 021 بررسی کرده و مدت زمان و هزینه انجام آن را از طریق ایمیل به شما اعلام نماییم.

عضویت در خبرنامه
refresh
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved